-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
BATTERY PACK PowerWalker I36R-6x9Ah POWERWALKER
Symbol:
33402
| Opinie | |
| Cena przesyłki | 15 |
| Dostępność |
Mało
|
BATTERY PACK PowerWalker I36R-6x9Ah
Model: 10134053
Przeznaczenie:
Battery Pack do VFI 1000/1500 ICR IOT (6x9Ah, 36VDC). Zawiera 2 pakiety po 3 akumulatory, każdy o pojemność 12V/9Ah. Akumulator pracuje na napięciu znamionowym. Wymiary to W:85,5mm x S:438mm x D:445mm.
Dane techniczne:
| Liczba akumulatorów | 6 |
| Pojemność baterii | 9 Ah |
| Napięcie wyjściowe | 36 V |
| Napięcie baterii | 12V |
| Kolor | Czarny |
| Rozmiar | 19" |
| Wysokość teleinformatyczna | 2 U |
| Długość | 445 mm |
| Szerokość | 438 mm |
| Wysokość | 85.5 mm |
Osoba odpowiedzialna
BlueWalker GmbH
Hellersbergstraße 6
41460 Neuss
Germany
info@bluewalker.de