-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
ŁADOWARKA EV Green Cell WALLBOX EV POWERBOX 22kW TYPE 2 (6m) 3-FAZ EV14 GREEN CELL
Symbol:
29577
| Opinie | |
| Cena przesyłki | 15 |
| Dostępność |
Mało
|
ŁADOWARKA EV Green Cell WALLBOX EV POWERBOX 22kW TYPE 2 (6m) 3-FAZ EV14
Model: EV14
DANE TECHNICZNE:
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Moc | 22 kW |
| Wyjście | zintegrowany przewód Type 2 |
| Wejście | 380 V +/- 20 V AC (3-fazowy), 32 A (max), 50 Hz |
| Kolor | Czarny |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Kod produktu | EV14 |
| Producent | Green Cell |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | Tak |
| Natężenie | 32 A |
| Długość | 6 m / 20 ft |
| Dodatkowe cechy | IP66 |
| Temperatura pracy | -40 - 55 °C |
| Wyświetlacz LCD | LCD |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | Tak |
Osoba odpowiedzialna
CSG S.A.
rtm. Witolda Pileckiego 8
32-050 Skawina
Poland
support@greencell.global