-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Stabilizator napięcia trójfazowy Volt Polska AVR PRO 10000VA VOLT POLSKA
Symbol:
31441
| Opinie | |
| Cena przesyłki | Brak |
| Dostępność |
Mało
|
Stabilizator napięcia trójfazowy Volt Polska AVR PRO 10000VA
Model: 5AVX3F0100
Najważniejsze cechy
- Poprawia parametry napięcia podawanego m.in.: z sieci lokalnej lub z generatora prądotwórczego.
- Łączy w sobie dwa urządzenia: regulator napięcia i urządzenie przeciwprzepięciowe.
- Tłumi zakłócenia wprowadzane do sieci elektrycznej przez inne urządzenia.
- Automatycznie obniża wysokie i podnosi zbyt niskie napięcie do właściwego poziomu.
Specyfikacja techniczna
| Moc: | 10000V |
| Zakres napięcia wejściowego: | 225-450VAC |
| Częstotliwość wejściowa: | 50Hz |
| Minimalne napięcie rozruchowe: | 225V±5V |
| Zakres napięcia wyjściowego: | 380V |
| Fazy: | 1 faza/3 fazy |
| Precyzja wyjściowa: | 3% |
| Czas opóźnienia: | 6s |
| Zabezpieczenie: | Przeciążeniowe, ponadnapięciowe, nadnapięciowe, temperaturowe, zwarciowe |
| Wymiary: | 545x230x47mm |
| Waga: | 35,2kg |
Osoba odpowiedzialna
VOLT Polska Sp. z o.o
Świemirowska 3
81-877 Sopot
Poland
kontakt@voltpolska.pl