-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Zestaw CAME ATS 50AGM 230V LONG SPACE do 10m bram dwuskrzydłowych CAME
Symbol:
34013
| Opinie | |
| Cena przesyłki | 15 |
| Dostępność |
Mało
|
Zestaw CAME ATS 50AGM 230V LONG SPACE do 10m bram dwuskrzydłowych
Model: 001PLU0026
Przeznaczenie
- IDEALNIE zaprojektowany nawet do pracy intensywnej
- UNIWERSALNY - pasuje do bram ze słupami stalowymi oraz klinkierowymi, nawet kiedy zawias bramy jest zamocowany 20 cm od krawędzi słupa!
- ZABEZPIECZONY I ODPORNY na wszelkie warunki atmosferyczne - dzięki wbudowanym w siłownik dwom wyłącznikom krańcowym, odpornym na wodę i mróz (IP67).
- BEZKONKURENCYJNY w swojej klasie - dzięki sile ciągu 3000N i wysuwie śruby do 50 cm w wersji do 5m skrzydła.
W skład zestawu wchodzi:
- Zestaw dwóch siłowników CAME ATS50AGM 230V z wyłącznikami krańcowymi·
- Kompletna obudowa do centrali z transformatorem i akcesoriami
- Centrala sterująca ZF1N
- Karta radiowa AF43SP
- 1 szt. pilota dwukanałowego CAME SPACE SP2
- Para fotokomórek DIR10
- Stalowe uchwyty i akcesoria montażowe
- Komplet kluczy wysprzęglających i akcesoriów montażowych
Najważniejsze cechy
- Maksymalna waga skrzydła bramy: 400-1000 kg
- Zasilanie bramy: 230V, silnik 230V
- Napęd bramy: Mechaniczny
- Maksymalna długość skrzydła bramy: 5 m
- 2 wyłączniki krańcowe w standardzie!
Opis
- Kompletny zestaw z nowoczesnymi teleskopowymi siłownikami ATS CAME przeznaczonymi do 10m bramy (skrzydło 2x 5m)
- Wersja ATS50AGM typowa dla bram przydomowych, osiedlowych czy na wjeździe do firmy - posiada wytrzymały i odporny silnik 230V o mocy 250W i sprawności umożliwiającej wykonanie intensywnej pracy
- Centrala ZF1 daje możliwość zastosowania podstawowych funkcji zazwyczaj wymaganych w przydomowych zastosowaniach.
- Osiowe umieszczenie silnika w obudowie nadaje mu smukły i elegancki kształt a przekładnia stożkowa zapewnia płynną i cichą pracę urządzenia
- ATS jest dedykowany do automatyzacji bram dwuskrzydłowych o długości skrzydła do 5m przy maksymalnym ciężarze do 400kg (maksymalny ciężar jednego skrzydła to 1000kg przy długości 2m)
- Gwarancja niezawodności - bez względu na zmiany temperatury otoczenia - jest tu na przykład stopniowa regulacja siły urządzenia na odczepach transformatora.
- Łatwy dostęp do wysprzęglenia siłownika z góry obudowy.
- Zaprojektowany tak by pasował do każdego rodzaju słupów – zarówno metalowych jak i klinkierowych, tak szerokie możliwości daje zakres wysuwu teleskopowego stalowego ramienia do 50 cm
- Każdy z siłowników posiada wbudowane, płynnie regulowane 2 wyłączniki, zatrzymujące bramę w położeniach krańcowych, wykonane w standardzie IP67 odporne na wodę i mróz – eliminują konieczność stosowania oporów (odbojów) dla bramy na otwarcie i zamknięcie
- Antracytowy kolor obudowy ATS (RAL7024) pasuje do popularnych i nowoczesnych projektów systemów ogrodzeniowych

Specyfikacja techniczna
- Model: ATS50AGM
- Max. szerokość skrzydła w odniesieniu do jego masy: 5m do 400kg, 4m do 500kg, 3m do 600kg, 2.5m do 800kg, 2m do 1000kg
- Stopień zabezpieczenia: IP44
- Zasilanie: 230V, 50/60Hz
- Zasilanie silnika: 230V DC
- Pobór prądu silnika: 1A max.
- Moc maksymalna silnika: 250W
- Cykl pracy: praca intensywna
- Siła ciągu: 400/3000N
- Funkcja furtki: NIE
- Zabezpieczenie termiczne silnika: 150 stopni Celsjusza
- Czas otwarcia do 90 stopni: od 15 do 30 sekund
- Temperatura pracy: od -20 do +55 stopni Celsjusza
UWAGA! Aby zapewnić skuteczne i niezawodne zamykanie oraz chronić przekładnie napędów, montowanych w bramach skrzydłowych, zawsze zaleca się zainstalowanie elektrozamka. Jeżeli skrzydła mają ponad 3 metry, elektrozamek jest obowiązkowy.

Dane techniczne
| Marka | CAME |
| Indeks | 34013 |
| GPSR - email | info@came-italy.com |
| GPSR - nazwa | Came Spa |
| GPSR - adres | Via Risorgimento, 96, San Pietro Mussolino, 36070 |
| Model | 001PLU0026 |
| Gwarancja dla firm | 24 miesiące |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Krótki opis | Kompletny zestaw składający się z dwóch siłowników, centrali sterującej z obudową, akcesoriów montażowych oraz pilota dwukanałowego z serii SPACE. Pozwala zautomatyzować bramę dwuskrzydłową o świetle wjazdu do 10 metrów! |
| Maksymalna waga skrzydła bramy | 1000.00 kg |
| Zasilanie silnika | 230 V |
| Napęd bramy | Mechaniczny |
| Maksymalna długość skrzydła bramy | 5.00 m |
| Waga | 15 kg |
| Rodzaj wyłączników krańcowych | Magnetyczne |
Osoba odpowiedzialna
Came Spa
Via Risorgimento, 96
36070 San Pietro Mussolino
Italy
info@came-italy.com


