-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Koszyk jest pusty
-
x
Centrala sterująca Sinum EH-01 lite Tech Sterowniki TECH STEROWNIKI
| Opinie | |
| Cena przesyłki | 15 |
| Dostępność |
Mało
|
Centrala sterująca Sinum EH-01 lite Tech Sterowniki
Przeznaczenie
Centrala Sinum EH-01 Lite to główne urządzenie, które odbiera i wysyła informacje ze wszystkich urządzeń domowych Sinum i komunikuje się z modułami wykonawczymi, które mogą być sterowane i programowane pod indywidualne potrzeby użytkownika. Dzięki centrali, mamy możliwość sterowania "całym domem" poprzez smartfon, tablet, stronę internetową z każdego miejsca na ziemi. Centrala Sinum Lite umożliwia połączenie do 400 urządzeń.
Centrala umożliwia również stworzenie automatyzacji w oparciu o podłączone urządzania jak również o dane zebrane od nich. Możliwe jest także stworzenie scen oraz harmonogramów. Centrala EH-01 Lite dba o komfort i bezpieczeństwo całej Twojej rodziny 24h na dobę 7 dni w tygodniu.
Możliwości Centrali Sinum EH-01 Lite
- sterowanie urządzeniami po lokalnej sieci LAN lub WiFi
- sterowanie urządzeniami w systemie z dowolnego miejsca na ziemi, poprzez telefon bądź przeglądarkę
internetową poprzez Sinum Cloud (brak ukrytych kosztów - opłata za serwer, dodatkowe opcje)
- automatyzacje - tworzenie automatyzacji dla wybranych urządzeń, określenie ich stanu, harmonogramu
sceny kiedy ma się uruchomić
- zdalna możliwość zmiany scen, bez konieczności wizyty serwisanta
- kontrolowanie wszystkich statystyk z czujników zapisanych dzięki karcie SD (dane przechowywane stale)
Zdalne sterowanie
Dzięki aplikacji Sinum możesz zarządzać systemem, gdziekolwiek jesteś i kiedykolwiek chcesz. Aplikacja umożliwia pełną kontrolę nad oświetleniem, temperaturą, roletami oraz innymi urządzeniami domowymi, zapewniając wygodę i oszczędność energii. Intuicyjny interfejs pozwala na łatwe tworzenie harmonogramów, scenariuszy oraz monitorowanie zużycia energii. Dodatkowo, aplikacja Sinum oferuje powiadomienia i alerty w czasie rzeczywistym, gwarantując pełne bezpieczeństwo i komfort użytkowania.
Specyfikacja techniczna
| Model | EH-01 LITE |
| Zasilanie | 230V AC |
| Interfejsy | 1x USB2.0, gniazdo Micro SD, 1x RS-485 (SBUS), interfejs sieciowy RJ-45, 1x TECH RS |
| Maksymalny pobór mocy | 6W |
| Temperatura pracy | 5 ÷ 50°C |
| Dopuszczalna wilgotność względna otoczenia | < 80%REL.H |
| Komunikacja | TECH WTP 868MHz, SINUM SBUS, TECH RS, LAN, WiFi |
| Maksymalna moc nadawania | do 25 mW |
| WiFi IEEE 802.11 b/g/n | 2,4GHz |
| Wymiary (szer x wys x gł) [mm] | 145 x 83 x 27 |
Osoba odpowiedzialna
TECH STEROWNIKI II Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Biała Droga 31
34-122 Wieprz
Poland
poczta@techsterowniki.pl