-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Kamera BCS BASIC BCS-B-EIP45VSR3(2.0) Opakowanie zbiorcze 10szt. BCS
Symbol:
49091K10
| Opinie | |
| Cena przesyłki | 15 |
| Dostępność |
Mało
|
Kamera BCS BASIC BCS-B-EIP45VSR3(2.0) Opakowanie zbiorcze 10szt.
Model: 49091K10
Najważniejsze cechy:
- Kamera IP kopułowa 5Mpx
- Przetwornik 1/2.7''
- Obiektyw motozoom 2.8-12mm
- Kąt widzenia H: 102.79°~ 30.86° V: 54.5°~ 17.49° D: 106.94°~ 35.49°
- Oświetlacz zasięg do 30m
- Klasa szczelności IP67
- Zasilanie 12VDC/ PoE(802.3af)
- Detekcja ruchu
- Aplikacja mobilna BCS Basic
Zalety opakowanie zbiorczego Kamer BCS:
- Ekonomiczność: Zakup opakowania zbiorczego kamer BCS pozwala na uzyskanie korzystnej ceny jednostkowej, co przynosi znaczące oszczędności przy większych projektach monitoringu.
- Oszczędność czasu: Mniejsza liczba zamówień i dostaw przy zakupie zbiorczym ułatwia logistykę, redukuje formalności i przyspiesza realizację całego procesu.
- Dostępność na zapas: Posiadając większą liczbę kamer BCS w magazynie, możesz szybko reagować na potrzeby wymiany lub dodatkowych instalacji, unikając przestojów związanych z brakiem sprzętu.
- Wsparcie dużych projektów: Zakup opakowania zbiorczego zapewnia dostęp do większej ilości kamer w krótkim czasie, co idealnie odpowiada potrzebom dużych projektów monitoringu.
Aplikacja mobilna BCS Basic
BCS Basic umożliwia łatwe połączenie z urządzeniami mobilnymi, pozwalając na zarządzanie systemem monitoringu z poziomu smartfona lub tabletu. Użytkownicy mogą zdalnie podglądać obraz na żywo z kamer, przeglądać nagrania archiwalne oraz dostosowywać ustawienia urządzeń, takie jak detekcja ruchu czy parametry obrazu. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi aplikacja jest prosta w obsłudze, co pozwala na szybkie i efektywne monitorowanie i zarządzanie bezpieczeństwem z dowolnego miejsca.
Kamera BCS BASIC BCS-B-EIP45VSR3(2.0)
- Kamera IP kopułowa 5Mpx
- Przetwornik 1/2.7''
- Obiektyw motozoom 2.8-12mm
- Kąt widzenia H: 102.79°~ 30.86° V: 54.5°~ 17.49° D: 106.94°~ 35.49°
- Oświetlacz zasięg do 30m
- Klasa szczelności IP67
- Zasilanie 12VDC/ PoE(802.3af)
- Detekcja ruchu
- Aplikacja mobilna BCS Basic
W skład zestawu wchodzi
- 10 x Kamera BCS BASIC BCS-B-EIP45VSR3(2.0) 49091
Dane techniczne
| Marka | BCS |
| Indeks | 49091K10 |
| GPSR - email | info@bcs.pl |
| GPSR - nazwa | BCS Sp. z o. o. |
| GPSR - adres | Modularna 11, Warszawa, 02-238 |
| Rodzaj przetwornika | CMOS |
| Wielkość przetwornika | 1/2.7'' |
| Model | 49091K10 |
| Widoczność w nocy | 30.00 m |
| Gwarancja dla firm | 36 miesięcy |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Typ kamery | Zewnętrzna/wewnętrzna |
| Rozdzielczość | 2880x1620 |
| Ogniskowa obiektywu | 2.8-12 mm (motozoom) |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Tak |
| WDR | Tak |
| Balans bieli | Tak |
| Strefy prywatności | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Obsługa WiFi | Nie |
| Onvif | Tak |
| Obsługa kart pamięci | Tak |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Pobór mocy | 6.00 W |
| Temperatura pracy | -30°C~+60°C |
| Czułość przetwornika | 0.005Lux(F1.8,AGC) 0Lux(B/W,IR) |
| Wspierane protokoły sieciowe | IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, RTP, RTSP, RTCP, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, HTTPS, SMTP, SSL, QoS, RTMP |
| Audio | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany głośnik | Nie |
| Typ obudowy | Kopułkowa |
| Jakość obrazu | 5 Mpx |
| IVS (inteligentna analiza obrazu) | Nie |
| Kąt widzenia | 102°-30° |
| Rozdzielczość kamery | 5MPX |
| Obiektyw | Motozoom |
| Waga | 1 kg |
| Typ oświetlacza | Diody podczerwień (IR) |
| Zasięg oświetlacza | 20 ~ 30 m |
| Kolor obudowy | Biały |
| Termowizja | Nie |
Osoba odpowiedzialna
BCS Sp. z o. o.
Modularna 11
02-238 Warszawa
Poland
info@bcs.pl