-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Koszyk jest pusty
-
x
Zestaw Alfa FDS - FAAC 414 do 8m bram dwuskrzydłowych FAAC
| Opinie | |
| Cena przesyłki | 15 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
Zestaw Alfa FDS - FAAC 414 do 8m bram dwuskrzydłowych
W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI:
- Zestaw dwóch siłowników FAAC 414
- Obudowa do centrali
- Centrala sterująca E045S
- Moduł radiowy XF FDS
- 1 szt. pilota XT4 FDS LR
- Para fotokomórek XP20BD
- 2szt. kondensator rozruchowy
- Uchwyty i akcesoria montażowe
- 2szt. kluczy wysprzęglających

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
- Pasuje do każdego rodzaju słupków
- Idealne rozwiązanie do skrzydłowych bram przydomowych!
- Najsilniejszy w swojej klasie

PRZEZNACZENIE ZESTAWU:
- Kompletny zestaw firmy FAAC do automatyzacji bram przydomowych.
- Dedykowany do bram uchylnych dwuskrzydłowych o masie skrzydła do 350kg i długości do 4 metrów!
CHARAKTERYSTYKA ZESTAWU:
- Kompletny zestaw bazujący na niezawodnych i sprawdzonych przez lata siłownikach FAAC 414
- Zestaw ten przeznaczony jest do automatyzacji bram uchylnych skrzydłowych o długości skrzydła do 4m i ciężarze do 350kg, co pozwala obsłużyć bramę o świetle przejazdu do 8m.
- Siłowniki FAAC 414 pasują do każdego rodzaju słupków, metalowych oraz wykonanych z klinkieru!

GWARANCJA JAKOŚCI:
- serwis i gwarancja realizowane na terenie kraju
- dostęp do szerokiej gamy części zamiennych
- profesjonalna obsługa
Moduł radiowy FAAC XF FDS 433-868
Moduł radiowy XF FDS 433-868MHz współpracujący z pilotami dalekiego zasięgu FAAC XT2 / XT4 433-868 MHz FDS .
Kompatybilny z elektronicznymi centralami sterującymi FAAC wyposażonymi w uniwersalny system dekodowania FDS, rozpoznawalny przez dedykowane logo.

Pilot FAAC XT4 FDS 433-868 SLH LR (Long Range)
Piloty FAAC XT4 FDS charakteryzują się maksymalnym zabezpieczeniem przed klonowaniem. Zapewnia to zaawansowany schemat zabezpieczeń oparty na technologii sprzętowej Secure Vault (certyfikat PSA - poziom 3) oraz TrustZone, będący najnowocześniejszym sposobem zabezpieczenia cyfrowych transakcji finansowych i urządzeń/sieci IoT High Security.
FDS (podpis cyfrowy FAAC - FAAC Digital Signature) - jest protokołem radiowym opartym na modulacji częstotliwości o najwyższej wydajności pod względem zasięgu i czasu pracy na baterii; transmisja radiowa jest zabezpieczona algorytmem szyfrowania symetrycznego AES-128 ze 128-bitowym kluczem. Autentyczność pilotów jest weryfikowana za pomocą łańcucha spersonalizowanych certyfikatów bezpieczeństwa FAAC.
,
Fotokomórki XP20BD - dwużyłowe
- Instalacja natynkowa lub na kolumnie dedykowanej
- Fotokomórka kierunkowa z regulowanym kątem widzenia
- Zasięg działania do 20m
- Stopień ochrony: IP 54
- Automatyczna kalibracja pionowa
- Układ z BUS-ową szyną zasilającą tylko dwa przewody bez polaryzacji
- Możliwość zainstalowania do 16 par fotokomórek w jednym układzie

UWAGA!
Napędy do bram, tak jak wszystkie produkty, które NIE SĄ zakończone wtyczką, a więc przy ich montażu należy dokonać zmian w instalacji prądowej obiektu - zgodnie z prawem są przeznaczone tylko i wyłącznie do montażu przez wykwalifikowanego instalatora, posiadającego odpowiednie uprawnienia.
Dane techniczne
| Marka | FAAC |
| Indeks | 60700 |
| GPSR - email | faac@faac.pl |
| GPSR - nazwa | FAAC S.p.A. Soc. Unipersonale |
| GPSR - adres | Via Calari, 10, Zola Predosa BOLOGNA, 40069 |
| Model | 5170223 |
| Gwarancja dla firm | 24 miesiące |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Maksymalna waga skrzydła bramy | 350.00 kg |
| Zasilanie silnika | 230V |
| Napęd bramy | Mechaniczny |
| Maksymalna długość skrzydła bramy | 4.00 m |
| Waga | 15 kg |
| Szerokość [cm] | 80 |
| Wysokość [cm] | 30 |
| Głębokość [cm] | 35 |
| Rodzaj wyłączników krańcowych | Brak |
Dane producenta
FAAC S.p.A. Soc. Unipersonale
Via Calari, 10
40069 Zola Predosa BOLOGNA
Italy
faac@faac.pl
Osoba odpowiedzialna
FAAC S.p.A. Soc. Unipersonale
Via Calari, 10
40069 Zola Predosa BOLOGNA
Italy
faac@faac.pl