-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Koszyk jest pusty
-
x
Zestaw Alfa Long FDS - FAAC 414 do 10m bram dwuskrzydłowych FAAC
| Opinie | |
| Cena przesyłki | 15 |
| Dostępność |
Mało
|
Zestaw Alfa Long FDS - FAAC 414 do 10m bram dwuskrzydłowych
W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI:
- Zestaw dwóch siłowników FAAC 414 LONG
- Obudowa do centrali
- Centrala sterująca E045S
- Moduł radiowy XF FDS
- 1 szt. pilota XT4 FDS LR
- Para fotokomórek XP20BD
- 2szt. kondensator rozruchowy
- Uchwyty i akcesoria montażowe
- 2szt. kluczy wysprzęglających

Przeznaczenie
Kompletny zestaw FAAC 414 LONG jest przeznaczony do długich bram skrzydłowych (do 5 metrów/skrzydło) o masie skrzydła nie przekraczającej 350 kg.
Idealne rozwiązanie dla bram przydomowych
Napędy FAAC 414 LONG są rozwinięciem FAAC'a 414, będącego najbardziej praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem przy automatyzowaniu bramy.
Umożliwiają otwieranie bramy o długości skrzydła do 5m (max. światło bramy = 10m!) i ze względu na bardzo dużą siłę ciągu oraz bardzo dobre wymiary montażowe, jest idealnym rozwiązaniem do automatyzacji bram osadzonych na grubych klinkierowych słupkach. Napęd wyposażony jest w siłowniki tubowe – samoblokujące i dlatego nie wymaga stosowania dodatkowych zamków.

Łatwy montaż i pewne działanie
Ze względu na swoją tubową konstrukcję i sposób mocowania siłowników do bramy (od czoła) napęd FAAC 414 LONG jest szybki i łatwy w montażu, bez konieczności wykonywania kosztownych przeróbek adaptujących. Dobry punkt podparcia bramy gwarantuje pewne blokowanie po zamknięciu, nawet w przypadku szerokich bram.
Bezpieczeństwo i wysoka niezawodność
Zabezpieczenie przeciwzgnieceniowe zapewnia moduł elektroniczny instalowany na płytce centrali sterującej, który bezpośrednio kontroluje siłę ciągu napędu. W przypadku awarii mechanizm odblokowujący umożliwia odblokowanie skrzydeł bramy i obsługę ręczną. Koszt obsługi napędu elektromechanicznego FAAC 414 jest minimalny. Urządzenie pracuje niezawodnie w każdych warunkach atmosferycznych, w zakresie temperatur zewnętrznych od -20°C do +55°C.

Pilot FAAC XT4 FDS 433-868 SLH LR (Long Range)
Piloty FAAC XT4 FDS charakteryzują się maksymalnym zabezpieczeniem przed klonowaniem. Zapewnia to zaawansowany schemat zabezpieczeń oparty na technologii sprzętowej Secure Vault (certyfikat PSA - poziom 3) oraz TrustZone, będący najnowocześniejszym sposobem zabezpieczenia cyfrowych transakcji finansowych i urządzeń/sieci IoT High Security.
FDS (podpis cyfrowy FAAC - FAAC Digital Signature) - jest protokołem radiowym opartym na modulacji częstotliwości o najwyższej wydajności pod względem zasięgu i czasu pracy na baterii; transmisja radiowa jest zabezpieczona algorytmem szyfrowania symetrycznego AES-128 ze 128-bitowym kluczem. Autentyczność pilotów jest weryfikowana za pomocą łańcucha spersonalizowanych certyfikatów bezpieczeństwa FAAC.

Fotokomórki do systemu BUS Faac XP20BD
- Instalacja natynkowa lub na kolumnie dedykowanej
- Fotokomórka kierunkowa z regulowanym kątem widzenia
- Zasięg działania do 20m
- Stopień ochrony: IP 54
- Automatyczna kalibracja pionowa
- Układ z BUS-ową szyną zasilającą tylko dwa przewody bez polaryzacji
- Możliwość zainstalowania do 16 par fotokomórek w jednym układzie
Centrala sterująca FAAC E045S
Centrala E045 to nowoczesne podejście do automatyki i programowania systemów bramowych. W zależności od potrzeb i oczekiwań urządzenie przewiduje kilka trybów działania mi.n automatyczny, półautomatyczny, a także wykrywający obecność człowieka - z wyszczególnieniem trybów bez automatycznego zamykania, z automatycznym zamknięciem po wybranym czasie, natychmiastowym zamknięciem po wykryciu zakończenia przejazdu lub przejścia przez bramę.
Specyfikacja techniczna
- Napięcie zasilające: 230 V, 50 Hz
- Zasilanie napędu: 230 V, 50 Hz
- Pobór mocy: 280 W
- Pobór prądu: 1,2 A
- Silnik elektryczny: 1400 obr./min.
- Maks. moment obrotowy: 30 Nm
- Siła ciągu: 3500 N
- Koło zębate: Z28 moduł 4
- Prędkość wysuwu trzpienia: 1,6 cm/sek.
- Stopień ochrony: IP 44
- Zakres temperatur pracy: -20 °C do +55 °C
- Waga 1 napędu: 6,5 kg
UWAGA!
Napędy do bram, tak jak wszystkie produkty, które NIE SĄ zakończone wtyczką, a więc przy ich montażu należy dokonać zmian w instalacji prądowej obiektu - zgodnie z prawem są przeznaczone tylko i wyłącznie do montażu przez wykwalifikowanego instalatora, posiadającego odpowiednie uprawnienia.
Dane techniczne
| Marka | FAAC |
| Indeks | 61178 |
| GPSR - email | faac@faac.pl |
| GPSR - nazwa | FAAC S.p.A. Soc. Unipersonale |
| GPSR - adres | Via Calari, 10, Zola Predosa BOLOGNA, 40069 |
| Model | 5170224 |
| Gwarancja dla firm | 24 miesiące |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Krótki opis | Zestaw do bram skrzydłowych z jednym pilotem, parą fotokomórek, elementami montażowymi, kondensatorami, sterownikiem radiowym i centralą z obudową. |
| Maksymalna waga skrzydła bramy | 350.00 kg |
| Zasilanie silnika | 230V |
| Napęd bramy | Mechaniczny |
| Maksymalna długość skrzydła bramy | 5.00 m |
| Waga | 18 kg |
| Szerokość [cm] | 120 |
| Wysokość [cm] | 28 |
| Głębokość [cm] | 20 |
| Rodzaj wyłączników krańcowych | Brak |
Dane producenta
FAAC S.p.A. Soc. Unipersonale
Via Calari, 10
40069 Zola Predosa BOLOGNA
Italy
faac@faac.pl
Osoba odpowiedzialna
FAAC S.p.A. Soc. Unipersonale
Via Calari, 10
40069 Zola Predosa BOLOGNA
Italy
faac@faac.pl
