-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Koszyk jest pusty
-
x
Zestaw BFT ATHOS KIT AC A40 do bram skrzydłowych BFT
| Opinie | |
| Cena przesyłki | 15 |
| Dostępność |
Mało
|
Zestaw BFT ATHOS KIT AC A40 do bram skrzydłowych
Przeznaczenie
Kompletny zestaw 230 V do bram skrzydłowych o wadze do 400 kg i długości do 4 metrów (na 1 skrzydło).
W skład zestawu wchodzi:
- Siłownik ATHOS AC A40 - prawy
- Siłownik ATHOS AC A40 - lewy
- Centrala sterująca ALENA SW2
- Obudowa centrali sterującej
- Fotokomórki COMPACTA A20-180
- 2szt. pilotów Mitto COOL C2
- Komplet akcesoriów montażowych (uchwyty, śruby itp.)
Najważniejsze cechy
- Siłowniki do bram skrzydłowych rezydencjalnych,
- Zestaw do bram o masie skrzydła do 400 kg przy długości do 4 metrów.
- Silnik zasilany napięciem 230V
- Wysprzęglenie za pomocą klucza
- Funkcja amperometrycznego wykrywania przeszkód
- Częstotliwość użytkowania - do 60 cykli na dobę
Opis
Zestaw automatyki do bramy dwuskrzydłowej do skrzydła o długości 4 metrów, a co za tym idzie siłowniki ATHOS pozwalają na otwarcie bramy dwuskrzydłowej o świetle aż do 8 metrów.
Siłowniki ą wyposażone w elektroniczny ogranicznik momentu obrotowego. Należy nim sterować poprzez dedykowaną centralę sterującą ALENA. Siłownik jest wyposażony w system detekcji przeszkód, spełniający wymogi norm EN12453 oraz EN 12445. Wymagane jest zastosowanie odbojów mechanicznych.
Dzięki swojej strukturze złożonej z aluminiowych odlewów ciśnieniowych i wysokiej jakości materiałów, takich jak przekładnia ślimakowa i ślimacznica z brązu, siłowniki Athos gwarantują maksymalną wytrzymałość, niezawodność i żywotność. Silnik jest samohamowny: awaryjne otwieranie jest zawsze łatwe dzięki trójkątnemu (klucz patentowy) systemowi odblokowania. Za bezpieczeństwo odpowiada regulowane sprzęgło elektryczne (regulacja napięcia). Silnik zabezpieczony wyłącznikiem termicznym.
Centrala sterująca ALENA SW2 posiada wyjmowalne kolorowe i ponumerowane listwy zaciskowe, zintegrowany dwukanałowy odbiornik radiowy na 63 piloty oraz funkcję furtki sterowaną radiowo.

Specyfikacja techniczna
- Zasilanie: 230V +/- 10% 50Hz
- Silnik: 230V
- Moc pobierana: 280W
- Max. długość skrzydła: 4m
- Max. ciężar skrzydła: 400kg
- Użyteczny skok roboczy: 400 mm
- Max. kąt otwarcia: 110 stopni
- Czas otwarcia: 16 sek.
- Wykrywanie przeszkód: TAK
- Rodzaj wykrywania przeszkód: elektroniczne
- Wyłączniki krańcowe: brak
- Spowolnienia: TAK, na otwarciu i zamknięciu (regulowane)
- Blokada: mechaniczna
- Odblokowanie: klucz trójkątny
- Reakcja na przeszkodę: sprzęgło elektryczne
- Temperatura pracy: od -20 C do + 55 C
- Stopień ochrony: IP 54
- Smarowanie przekładni: smar
- Tryb użytkowania: 60 cykli na dobę
- Masa siłownika: 7,3kg
- Zastosowanie do słupków: murowanych, lub metalowych
- Centrala sterująca: Alena SW2


UWAGA!
Napędy do bram, tak jak wszystkie produkty, które NIE SĄ zakończone wtyczką, a więc przy ich montażu należy dokonać zmian w instalacji prądowej obiektu - zgodnie z prawem są przeznaczone tylko i wyłącznie do montażu przez wykwalifikowanego instalatora, posiadającego odpowiednie uprawnienia.
Dane techniczne
| Marka | BFT |
| Indeks | 19382 |
| GPSR - email | biuro@somfy.com |
| GPSR - nazwa | Somfy Sp. z o.o. |
| GPSR - adres | Marywilska 34, Warszawa, 03-228 |
| Model | 2611972 |
| Gwarancja dla firm | 24 miesiące |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Maksymalna waga skrzydła bramy | 400.00 kg |
| Zasilanie silnika | 230 V |
| Napęd bramy | Mechaniczny |
| Maksymalna długość skrzydła bramy | 4.00 m |
| Waga | 20 kg |
| Uwagi do gwarancji | Gwarancja 24 miesiące na podstawie paragonu lub faktury zakupu. |
| Szerokość [cm] | 80 |
| Wysokość [cm] | 25 |
| Głębokość [cm] | 30 |
| Rodzaj wyłączników krańcowych | Brak |
Osoba odpowiedzialna
Somfy Sp. z o.o.
Marywilska 34
03-228 Warszawa
Poland
biuro@somfy.com
