-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Zestaw CAME AXL 22 ECO TOP do 4,4m bram dwuskrzydłowych CAME
Symbol:
31880
| Opinie | |
| Cena przesyłki | 15 |
| Dostępność |
Mało
|
Zestaw CAME AXL 22 ECO TOP do 4,4m bram dwuskrzydłowych
Model: 8K01MP-016
Przeznaczenie:
- IDEALNIE zaprojektowany do współpracy ze skrzydłową bramą o długości skrzydła do 2.2 metra (światło bramy max. 4,4 metra) i masie skrzydła do 250kg (cała brama - max. 500kg)
- BEZPIECZNY silnik 24V daje możliwość intensywnej pracy
- UPROSZCZONE wykonanie połączeń elektrycznych dzięki obecności tylko jednego, trzyżyłowego przewodu.
- Centrala sterująca ZL60 z oddzielnymi zaciskami i przełącznikami typu DIP switch, wspierającymi pracę w fazach programowania i rozruchu.
- Karta elektroniczna z panelem zaciskowym, przełącznikiem dip switch i zapamiętywaniem do 25 użytkowników.
W skład zestawu wchodzą:
- 2szt. siłowników 801MP-0020
- 1szt. pilota TOP44RBN
- Karta radiowa: AF43S
- Akcesoria montażowe
- Centrala sterująca ZL60 z obudową
- Para fotokomórek DIR10
- Stalowe uchwyty i akcesoria montażowe
- Zintegrowane i regulowane ograniczniki mechaniczne.
- Klucz wysprzęglający
- Lampa ostrzegawcza KLED24 KIARO CAME
- Oryginalne opakowanie
Najważniejsze cechy:
- Maksymalna waga skrzydła bramy: 250 kg
- Zasilanie bramy: 230V, silnik 24V
- Napęd bramy: Mechaniczny
- Maksymalna długość skrzydła bramy: 2.2 m
UWAGA!
- Skrzydło o długości 2,2m może ważyć maksymalnie 200kg
- Skrzydło o długości 1,7m może ważyć maksymalnie 225kg
- Skrzydło o długości 1m może ważyć maksymalnie 250kg

Zalety produktu:
- Motoreduktor z przekładnią kątową dla większej płynności ruchu.
- System wysprzęglający dźwigniowy zabezpieczony kluczem trójkątnym.
- Zintegrowane i regulowane ograniczniki mechaniczne.
- Płynny ruch i czas otwierania pod kątem 90° w 15 sekund.
- Działanie w przypadku przerwy w dostawie prądu po umieszczeniu baterii w dedykowanych gniazdach.
- Bezpieczeństwo jest zagwarantowane przez enkoder sterujący ruchem.
- Autodiagnostyka urządzeń zabezpieczających w wersji przewodowej.
- Złącza wtykowe do karty R800 i odbiornika AF.
CAME AF43S - karta częstotliwości 433.92 MHz
Radioodbiornik o częstotliwości 433.92 MHz, dedykowany do central sterujących CAME. Zapamiętuje do 25 różnych kodów. Współpracuje z pilotami z serii TOP oraz TAM.
Pilot CAME TOP44RBN (806TS-0270)
- Model: 806TS-0270
- Kod: zmienny
- Częstotliwość (Mhz): 433,92
- Liczba kombinacji: 4.294.967.896
- Przyciski: 4
- Zasięg (m): 50 ÷ 150
- Typ baterii: 1 bateria litowa CR2032
- Temperatura pracy (°C): -20 ÷ +55
- Materiał: Poliwęglan
Fotokomórki CAME DIR 10
- Stopień zabezpieczenia: IP54
- Zasilanie: 12 - 24 V AC/DC
- Wymiary: 46x108x23 mm
- Zasięg: 10m
- Obciążenie wyjścia: 1A, 24V
- Pobór prądu: 60mA (24V AC)
- Temperatura pracy: od -20 do +55 stopni Celsjusza
- Materiał: ABS - poliwęglan
Lampa CAME KIARO KLED24 24V
- Typ: KLED24
- Stopień ochrony: IP54
- Zasilanie: 24V AC
- Wymiary: 130x170x76 mm
- Moc żarówki: 2W
- Cykl pracy: 50%
- Temperatura pracy: od -20 stopni Celsjusza do +55 stopni Celsjusza
- Materiał: ABS - poliwęglan

Specyfikacja techniczna i wymiary:
- Stopień zabezpieczenia: IP44
- Zasilanie centrali sterującej: 230V AC
- Zasilanie silnika: 24V DC
- Pobór mocy w trybie stand-by: 5W
- Moc maksymalna: 120W
- Cykl pracy: 50%
- Czas otwarcia do 90 stopni: 15 sek.
- Temperatura pracy: od -20 do +55 stopni Celsjusza
- Klasa izolacji: 3
- Przełożenie przekładni: 1/36
- Siła ciągu: 400N - 200N
- Max. kąt otwarcia: 115 stopni

UWAGA!
Napędy do bram, tak jak wszystkie produkty, które NIE SĄ zakończone wtyczką, a więc przy ich montażu należy dokonać zmian w instalacji prądowej obiektu - zgodnie z prawem są przeznaczone tylko i wyłącznie do montażu przez wykwalifikowanego instalatora, posiadającego odpowiednie uprawnienia.
Dane techniczne
| Marka | CAME |
| Indeks | 31880 |
| GPSR - email | info@came-italy.com |
| GPSR - nazwa | Came Spa |
| GPSR - adres | Via Risorgimento, 96, San Pietro Mussolino, 36070 |
| Model | 8K01MP-016 |
| Gwarancja dla firm | 24 miesiące |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Krótki opis | Zestaw zawiera: 2 siłowniki AXL20DGS do 2.2m każdy, celtralę ZL60, pilot TOP44RBN, kartę AF43S, fotokomórki DIR10, lampę KLED24. |
| Maksymalna waga skrzydła bramy | 250.00 kg |
| Zasilanie silnika | 24 V |
| Napęd bramy | Mechaniczny |
| Maksymalna długość skrzydła bramy | 2.20 m |
| Waga | 12 kg |
| Rodzaj wyłączników krańcowych | Mechaniczne |
Osoba odpowiedzialna
Came Spa
Via Risorgimento, 96
36070 San Pietro Mussolino
Italy
info@came-italy.com




