-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Koszyk jest pusty
-
x
Zestaw CAME KRONO Plus SPACE do 6m bram skrzydłowych CAME
| Opinie | |
| Cena przesyłki | 15 |
| Dostępność |
Mało
|
Zestaw CAME KRONO Plus SPACE do 6m bram skrzydłowych
Przeznaczenie
Kompletny zestaw CAME KRONO Plus SPACE z centralą sterującą ZF1N do zautomatyzowania bramy dwuskrzydłowej o długości skrzydła do 3 metrów i masie skrzydła aż do 800kg!* Zestaw z wbudowanymi wyłącznikami krańcowymi - nie wymaga odbojników i stopera centralnego.*
- skrzydło 3m - max. masa 400kg
- skrzydło 2.5m - max. masa 600kg
- skrzydło 2m - max. masa 800kg!
*zastosowanie stopera centralnego jest zalecane.
W skład zestawu wchodzi:
- 1szt. KR310D - prawostronny siłownik 230V i z wyłącznikami krańcowymi
- 1szt. KR310S - lewostronny siłownik 230V i z wyłącznikami krańcowymi
- 1szt. Centrala sterująca ZF1N z obudową
- 1szt. Radioodbiornik SPACE SF43SP
- 1szt. Dwukanałowy pilot SP2 SPACE
- Para fotokomórek DIR10
- Komplet akcesoriów montażowych
- 2szt. kluczy wysprzęglających
- Karta gwarancyjna CAME Poland
- Instrukcja obsługi w języku polskim
- Oryginalne opakowanie CAME
Opis
Zestaw siłowników KRONO Plus od renomowanej włoskiej marki CAME charakteryzuje się cichą pracą i bardzo solidnym wykonaniem. Specjalnie zaprojektowane mocowania pozwala instalować go w architektonicznie niestandardowych obiektach. Siłowniki pozwalają otworzyć bramę do kąta prostego w 22 sekundy, a dzięki wbudowanym wyłącznikom krańcowym nie są wymagane odboje.
Centrala ZF1N
Centrala do bram 2-skrzydłwych wbudowanym dwukanałowym dekoderem radiowym. Posiada funkcję STOP, wejście na jedną linię fotokomórek oraz wyjście na elektrozamek. Obudowa wykonana z ABS o wymiarach L 204 x H 274 x D 133 mm.

Pilot CAME SPACE SP2
Pilot SPACE SP2 to dwukanałowe urządzenie służące do obsługi automatyki marki CAME. Ponad 4 biliony możliwych kombinacji w funkcji kodu zmiennego zapewnia użytkownikom najwyższe bezpieczeństwo.
- Typ: SP2
- Częstotliwość: 433.92 MHz
- Zasięg: od 50 do 150m
- Bateria: TYP 23A 12V (V23GA)
- Wymiary: 44x67x17mm
- Liczba kombinacji: 4 294 967 296
- Rodzaj transmisji: szyfrowana w technologia KeeLoq®
- Temperatura pracy: od -20 do +70 stopni Celsjusza
- Materiał: ABS
- Waga: 22g

Para fotokomórek DIR10
Fotokomórki CAME DIR 10 przeznaczone są do automatyki bramowej marki CAME, ale nie tylko. Fotokomórki czterożyłowe można stosować do wszystkich napędów, które nie wymagający fotokomórek ze złączem typu BUS (dwużyłowych).
- Stopień zabezpieczenia: IP54
- Zasilanie: 12 - 24 V AC/DC
- Wymiary: 46x108x23 mm
- Zasięg: 10m
- Obciążenie wyjścia: 1A, 24V
- Pobór prądu: 60mA (24V AC)
- Temperatura pracy: od -20 do +55 stopni Celsjusza
- Materiał: ABS - poliwęglan

Specyfikacja techniczna napędów CAME KRONO 3:
- Stopień zabezpieczenia: IP54
- Zasilanie: 230V 50/60Hz
- Zasilanie silnika: 230V 50/60Hz
- Pobór prądu silnika: 1,1A
- Moc maksymalna silnika: 130W
- Cykl pracy: 30%
- Siła ciągu: 400 - 3000N
- Zabezpieczenie termiczne silnika: 150 stopni Celsjusza
- Czas otwarcia o kąt 90 stopni: 22 sek.
- Temperatura pracy: od -20 do +55 stopni Celsjusza

UWAGA!
Napędy do bram, tak jak wszystkie produkty, które NIE SĄ zakończone wtyczką, a więc przy ich montażu należy dokonać zmian w instalacji prądowej obiektu - zgodnie z prawem są przeznaczone tylko i wyłącznie do montażu przez wykwalifikowanego instalatora, posiadającego odpowiednie uprawnienia.
Dane techniczne
| Marka | CAME |
| Indeks | 32292 |
| GPSR - email | info@came-italy.com |
| GPSR - nazwa | Came Spa |
| GPSR - adres | Via Risorgimento, 96, San Pietro Mussolino, 36070 |
| Model | 001PLU0033 |
| Gwarancja dla firm | 24 miesiące |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Krótki opis | Zestaw składający się z: 1x siłownik KR310D, 1x siłownik KR310S, centrala sterująca ZF1N z obudową, 1c karta częstotliwości, 1x pilot CAME SPACE SP2, para fotokomórek DIR10. |
| Maksymalna waga skrzydła bramy | 800.00 kg |
| Zasilanie silnika | 230 V |
| Napęd bramy | Mechaniczny |
| Maksymalna długość skrzydła bramy | 3.00 m |
| Waga | 12 kg |
| Rodzaj wyłączników krańcowych | Brak |
Osoba odpowiedzialna
Came Spa
Via Risorgimento, 96
36070 San Pietro Mussolino
Italy
info@came-italy.com

